reklam

Antakyalıların Yeni Adresi Habib-İ Neccar Sosyal Tesisleri

15 Ağustos 2013 Perşembe 09:33
-antakyalilarin-yeni-adresi-habib-i-neccar-sosyal-tesisleri

Antakya Belediyesi’nce yapımı gerçekleştirilen ve geçtiğimiz günlerde hizmete sunulan Antakya Belediyesi Habib-i Neccar Sosyal tesislerine Antakyalıların ilgisi her geçen gün artıyor.

 

 

İzmir Caddesi Habib-i Neccar dağı eteğinde yapımı gerçekleştirilen tesise vatandaşlar ailece yoğun ilgi gösteriyor.

Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş tesisle ilgili yaptığı açıklamada; "Habib-i Neccar Sosyal Tesisleri’ne hemşerilerimizin yoğun ilgisi bizleri oldukça mutlu ediyor. Bu hizmetleri halkımızla birlikte gerçekleştiriyor ve başarıyoruz. Şehrimize yeni hizmetler de kazandırmaya devam edeceğiz. Çünkü biz bu tesisleri en başta bu şehrin insanı için yapıyoruz. Bunu başardık ve başarmaya devam edeceğiz.” dedi.Tesis hakkında da bilgi veren Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, insanlarımızın ailece ziyaret edebilecekleri, piknik yapabilecekleri, Antakya’yı kuşbakışı izleyebilecekleri, yoğun iş temposundan bir nebze de olsun uzaklaşarak dinlenip nefes alabilecekleri, sohbet edip yemek yiyerek çay-kahve içebilecekleri yepyeni bir mekânı daha kent insanının hizmetine sunmanın mutluluğunu ve kıvancını yaşadıklarını belirtti.

Başkan Savaş, hizmete sunulan tesisin, lokanta, piknik ve dinlenme alanı olarak vatandaşlara, yerli ve yabancı turistlere hizmet verdiğini belirtirken, ayrıca Antakya Belediyesi tarafından daha önce bölgede yapımı tamamlanan Seyir Terasları’na ve yürüyüş yollarına ve önümüzdeki günlerde hizmete sunulacak Teleferik projesine de bütünlük sağlayacağını ve bu tesisin kısa zaman sonra hizmete girecek olan teleferik ile ayrı bir güzellik kazanacağını vurguladı.

Belediye Başkanı Savaş, Sosyal Tesiste yakın zamanda misafirlere yöresel sıcak yemek hizmeti sunulacağını, Yerli ve yabancı turistlerin uğrak alanı içerisine dâhil edilecek olan tesiste insanların aileleriyle birlikte hoşça vakit geçirmenin yanında, ister gece, ister gündüz, Antakya ve çevresini kuşbakışı olarak izleme imkânına sahip olacağını belirtti.Haber okunma sayısı: 725

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER