REKLAM

Başarı hepimizin olacak, kolları sıvamalıyız

19 Eylül 2013 Perşembe 09:42
-basari-hepimizin-olacak-kollari-sivamaliyiz

Hassa CHP Belediye Başkan Aday Adayı Aysel Bereket dün Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlediği basın toplantısında yerel seçimlerde elde edilecek başarının tüm Hataylıların olacağını dile getirdi.

 

Bereket toplantıda yaptığı konuşmada şu görüşlere yer verdi, “Burada toplanma amacımız, CHP’den Hassa Belediye Başkanlığı aday adaylığımı sizlerin huzurunda bildirmektir. Ayrıca kendimi tanıtmak ve yapacaklarımı sizlerle paylaşmaktır. Bundan 5 yıl önce kendi arazimde çiftçilik yapmaya başladım. Çiftliğimin işletmesi yanı sıra köylerimizi de ziyaret etmeye başladım. O zamanlar adaylık aklımdan bile geçmiyordu. Sadece köylerimizin eksikliklerini saptayıp, ihtiyaçları doğrultusunda yardımcı olmayı hedefledim. Yaşlısından gencine kadınından erkeğine öğrencisinden engellisine kadar kendi imkânlarımla hizmet verdim. Gerek gıda gerek giysi gerekse okulların (kırtasiye malzemeleri), öğrenciler için ayakkabı yardımında bulundum. Tüm bunlar benim için bir insanlık vazifesiydi. Her vatandaşta olması gereken duyarlılıktı. Aranızda İstanbul’da büyümüş bu kişinin neden böyle bir hizmete baş koymuş olduğunu düşünenler vardır.

Evet, ben buralı değilim ama eşim Hassalı Hataylı. Bende buranın gelini olarak burayı çok seviyorum ve çok önemsiyorum. Bu bölgenin ‘’Hassa’nın’’ yıllardır gelişmediğini gördüm. Neden bir İstanbul olmasın dedim. Tüm bu düşünce içinde Hassa’yı geliştirmek, yapılandırmaktır amacım. Çünkü yapabilecekleri, olabilecekleri çok iyi biliyorum. Modern bir hale getirmek istiyorum. Hassa halkının ihtiyaçlarının karşılanmasını beldelerinden köylerine hatta hanelerine kadar altyapılarının tamamlanmasını sağlamaktır. Tek tek ihtiyaçlarının saptanması ve gelişimine, istihdamına kavuşturulması gerekiyor. Hassa’nın tüm sorunlarını biliyorum ve bunların çözümü konusunda projelerim var. Aday olur isem bunu kamuoyu ile paylaşacağım. Sonuç olarak sizlerin desteği ve güveni Hassa’nın ve halkımızın yararına olacaktır. Bu başarı hepimizin olacaktır. Hepimiz kolları sıvamalıyız.”

Haberin etiketleri:

hassa, CHP, Aysel Bereket, hatay, HGC, haber, haberleri


Haber okunma sayısı: 238

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER